رنگ های سرامیکی
abnoosresin

شرکت آبنوس رزین اولین تولید کننده ورنی، روغن و رنگ‌های شیشه و سرامیک در ایران از سال ۱۳۷۶ تولید رسمی خود را آغاز کرده است. فعالیت آبنوس رزین به سرعت به عنوان تخصصی‌ترین تامین کننده قابل اعتماد داخلی برای مصرف کنندگان رنگ و رزین در صنعت شیشه و سرامیک رونق یافت. 

با افتخار مدعی هستیم که شرکت آبنوس رزین به عنوان یکی از بر‌ترین و پر افتخار‌ترین تولیدکنندگان رنگ‌های شیشه و سرامیک در زمینه دکوراتیو و صنعتی مرغوب شناخته شده است. ما یکی از برندهای بر‌تر کشور در این صنعت هستیم که به واسطه کیفیت بی‌رقیب، نوآوری، ارزش آفرینی همواره جایگاه خود را حفظ کرده است. 
 این شرکت با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، گزینه‌های مسئولانه‌ای برای تولید کالا‌ها وتوسعه فرایندهای جدید، با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید و همچنان پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و ایده‌های سبز خود را با توجه به تکنولوژی‌های جدید منطبق با طبیعت به مرحله عمل می‌رساند. 
این شرکت سال‌ها قبل و بعد از تاسیس، در پیشبرد بسیاری از برنامه‌های تحقیقاتی به خصوص در زمینه تکنولوژی تولید ورنی و روغن‌های چاپ متعهد شد و از زمان تولید تاکنون به علت کیفیت و ویژگی‌های بر‌تر محصولاتش، به عنوان جایگزینی برای مواد وارداتی مشابه، مورد تائید بسیاری ازمصرف کنندگان داخلی واقع شده است. 
امروزه، تقاضا برای رنگ‌های سرامیکی و شیشه، به ویژه برای شیشه‌های مورد استفاده درصنعت دکوراسیون و لوازم خانگی به طور مداوم رو به افزایش می‌باشد و این شرکت به عنوان یکی از رهبران بازار در ایران به طور انحصاری رنگ‌های خمیری را در فام‌های متنوع با ویژگی‌های پخت بالا و پخت پایین برای استفاده برروی چینی و سرامیک و شیشه‌های سکوریت با روش‌های چاپ سیلک مستقیم و غیر مستقیم، و یا اسپری ارائه می‌دهد. 
سوابق
شرکت آبنوس رزین بعنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید رنگ‌های سرامیکی مفتخر به تامین نیاز ده‌ها کارخانه و کارگاه تولید شیشه و سرامیک است. با توجه به گستردگی طیف موارد کاربرد، این شرکت بصورت تخصصی در زمینه تولید خمیر چاپ جهت مصارف تزئین ظروف شیشه‌ای و چینی و شیشه‌های سکوریت صنعتی و ساختمانی خدمات خود را ارائه داده است. 
از جمله کارخانجاتی که شرکت آبنوس رزین افتخار همکاری با آن‌ها را بعنوان تامین کننده رنگ‌های سرامیکی داشته است می‌توان به فهرست زیر اشاره کرد: 
شرکت تولیدی شیشه سازان جام ایمن
شرکت تولیدی کارگلاس 
مجتمع تولیدی چینی مقصود
شرکت عکس برگردان گلستو
شرکت تولیدی شیشه سایپا
شرکت تولیدی آذین جام ایرانیان
شرکت تولیدی آرین گلاس
شرکت تولیدی آسا گلاس
شرکت تولیدی ایمن جام
شرکت چینی اسپیدار
و بسیاری از تولید کنندگان دیگر که در صنایعی هم‌چون تولید عکس برگردان چینی آلات و ظروف شیشه‌ای، صنایع شیشه سکوریت، خم و... فعالیت دارند.

  • درباره کاربرد رنگ های سرامیکی اینجا را کلیک کنید.

 

لعاب سرامیک صنعتی بر پایه روغن - سری 4000 لعاب سرامیک صنعتی بر پایه آب - سری 40 ...
(0 کالا)
سری ۵۰۰۰: رنگ‌های سرامیکی دکوراتیو با پخت پائین مخصوص شیشه مجموعه‌ای از رنگ‌های ...
(0 کالا)
الزامات مورد نیاز برای این لعاب‌ها براقیت بالا، پوشش عالی و برخورداری از بالا‌تر ...
(0 کالا)
مشخصه‌های روغن چاپ برای استفاده جهت رقیق‌ شدن خمیر باید توسط تولید کننده تعیین ش ...
(0 کالا)
ورنی ماده ای است صمغی شکل و شفاف که پس از چاپ طرح روی کاغذهای ویژه عکس برگردان، ...
(0 کالا)
عضویت در خبرنامه

  گروه تولیدی مهندسی آبنوس دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی  جهت کاربرد در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی ، ماشین سازی، ساختمان سازی، شیشه سکوریت، عکس برگردان و... می باشد. گروه تولیدی مهندسی آبنوس، گروهی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خویش قرار داده است و تعهد گروه به درستکاری و ارائه محصولاتی با بالا‌ترین کیفیت زیر بنای موفقیتش می‌باشد.  این مجموعه پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، تولید کلیه پوشش‌ها و توسعه فرآیندهای نوین خود را با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید.

دفتر تهران
آدرس: خیابان شهید باهنر، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمی، ساختمان329، طبقه چهارم،واحد21 شرقی
تلفکس:8-26854005(021)

دفتر مشهد
آدرس: مشهد، میدان جانباز، ساختمان پاژ،  طبقه 7، واحد C11

کارخانه خرمدشت
آدرس: بزرگراه پردیس - شهرک صنعتی خرمدشت 
تلفن: 36-35-76218734(021)

ایمیل

info@abnoosgroup.com
 

© تمامی حقوق برای شرکت گروه آبنوس محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک