پوشش های مقاوم حریق
abnoosresin

گروه تولیدی مهندسی آبنوس در سال های اخیر موفق به راه اندازی واحد فنی و اجرایی پوشش های مقاوم حریق با هدف تأمین مواد استاندارد، طراحی و اجرای تخصصی برای سازه های فلزی شهری شده است. متخصصان واحد تحقیق و توسعه گروه آبنوس کلیه مواد ضد حریق خود را از شرکت های معتبر که دارای استاندارد های جهانی هستند ؛ تهیه می کند : این استاندارد ها شامل : UL 1709, UL 263 , ASTM E119,BS 476 می باشد.
در مرحله محاسبات و طراحی پوشش های مقاوم حریق ، گروه آبنوس از اصول و قواعد تصویب شده توسط شرکت تامین کننده و همچنین مصوبه های اداره آتش نشانی و سازمان مرکز تحقیقات و مسکن به عنوان متولیان این امر پیروی میکند.از جمله :

• مبحث 3 مقررات ملی ساختمان
• نشریه 682 مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
• نشریه 444 مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
• نشریه 445 مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
• نشریه 112 وزارت راه و شهرسازی

اجرای انواع پوشش های صنعتی در پروژه های دولتی و خصوصی، همراه با رضایتمندی کارفرمایان جزو افتخارات تیم متخصص ما بوده است. 
گروه آبنوس به عنوان نماینده انحصاری محصول Esscoat از شرکت KD-ONE کره، دارای تأییدیه های طراحی و اجراء پوشش های ضدحریق این شرکت می باشد.

ماده Esscoat با داشتن مقاومت فوق العاده در برابر حریق قابلیت اعمال با حداقل ضخام ...
(0 کالا)
یکی دیگر از انواع پوشش‌های مقاوم در برابر حریق، رنگ‌های مقاوم در برابر حریق و کن ...
(0 کالا)
بوردهای مقاوم حریق شامل مواد معدنی مقاوم در برابر حریق می‌باشند. این بورد‌ها به ...
(0 کالا)
عضویت در خبرنامه

  گروه تولیدی مهندسی آبنوس دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی  جهت کاربرد در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی ، ماشین سازی، ساختمان سازی، شیشه سکوریت، عکس برگردان و... می باشد. گروه تولیدی مهندسی آبنوس، گروهی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خویش قرار داده است و تعهد گروه به درستکاری و ارائه محصولاتی با بالا‌ترین کیفیت زیر بنای موفقیتش می‌باشد.  این مجموعه پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، تولید کلیه پوشش‌ها و توسعه فرآیندهای نوین خود را با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید.

دفتر تهران
آدرس: خیابان شهید باهنر، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمی، ساختمان329، طبقه چهارم،واحد21 شرقی
تلفکس:8-26854005(021)

دفتر مشهد
آدرس: مشهد، میدان جانباز، ساختمان پاژ،  طبقه 7، واحد C11

کارخانه خرمدشت
آدرس: بزرگراه پردیس - شهرک صنعتی خرمدشت 
تلفن: 36-35-76218734(021)

ایمیل

info@abnoosgroup.com
 

© تمامی حقوق برای شرکت گروه آبنوس محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک