پوشش های مقاوم حریق
abnoosresin

گروه تولیدی مهندسی آبنوس از سال 1393 با هدف افزایش ایمنی در برابر حریق موفق به راه اندازی واحد فنی و اجرایی پوشش های مقاوم حریق به همراه تأمین مواد استاندارد، طراحی و اجرای تخصصی برای سازه های فلزی شهری شده است.این مجموعه در کلیه مراحل محاسبات و طراحی پوشش های مقاوم حریق، از اصول و قواعد تصویب شده توسط شرکت تامین کننده و همچنین مصوبه های سازمان آتش نشانی و سازمان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان متولیان این امر پیروی میکند.

گروه مهندسی آبنوس با تامین انحصاری متریال استاندارد Esscoat از کره جنوبی و ارائه مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی، تا کنون بیش از 50 پروژه ساختمانی با کارلری های متنوع از جمله بیمارستان ها،هتل ها و مراکز تجاری، اداری و مسکونی را در سطح کشور در مقابل حریق محافظت نمود است.

از فعالیتهای پر افتخار این گروه در سالهای اخیر تولید متریال داخلی Tutis برای محافظت سازه های فلزی و بتنی در برابر آتش سلولزی در صنعت ساختمان میباشد. این محصول با داشتن ویژگیهای استانداردهای بین المللی زیر نظر سازمان مرکز تحقیقات،راه،مسکن و شهرسازی به صورت مکانیزه به مرحله تولید و بهره برداری رسیده است.

این شرکت اساس فعالیت خود را از ابتدا بر تحقق کیفیت برتر، ضابطه محوری و رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان قرارداده و تاکنون با بهره گیری از نیروهای متخصص، همکاری گروهی و همچنین به کارگیری فناوری های روز و رعایت اصول فنی و کیفی در این راستا موفق بوده است.

 

 

ماده Esscoat با داشتن مقاومت فوق العاده در برابر حریق قابلیت اعمال با حداقل ضخام ...
(2 گروه)
یکی دیگر از انواع پوشش‌های مقاوم در برابر حریق، رنگ‌های مقاوم در برابر حریق و کن ...
(0 کالا)
بوردهای مقاوم حریق شامل مواد معدنی مقاوم در برابر حریق می‌باشند. این بورد‌ها به ...
(0 کالا)
عضویت در خبرنامه

  گروه تولیدی مهندسی آبنوس دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی  جهت کاربرد در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی ، ماشین سازی، ساختمان سازی، شیشه سکوریت، عکس برگردان و... می باشد. گروه تولیدی مهندسی آبنوس، گروهی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خویش قرار داده است و تعهد گروه به درستکاری و ارائه محصولاتی با بالا‌ترین کیفیت زیر بنای موفقیتش می‌باشد.  این مجموعه پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، تولید کلیه پوشش‌ها و توسعه فرآیندهای نوین خود را با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید.

دفتر تهران
آدرس: خیابان شهید باهنر، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمی، ساختمان329، طبقه چهارم،واحد21 شرقی
تلفکس:8-26854005(021)

دفتر مشهد
آدرس: مشهد، میدان جانباز، ساختمان پاژ،  طبقه 7، واحد C11

کارخانه خرمدشت
آدرس: بزرگراه پردیس - شهرک صنعتی خرمدشت 
تلفن: 36-35-76218734(021)

ایمیل

info@abnoosgroup.com
 

© تمامی حقوق برای شرکت گروه آبنوس محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک