bullet محصولات bullet رنگ های سرامیکی bullet لعاب سرامیک دکوراتیو
لعاب سرامیک دکوراتیو
abnoosresin

سری ۵۰۰۰: رنگ‌های سرامیکی دکوراتیو با پخت پائین مخصوص شیشه

مجموعه‌ای از رنگ‌های لعابی با دمای پخت c° 520-580 می‌باشد. موارد استفاده این سری محصول برای انتقال عکس برگردان، به طور عمده در ظروف شیشه‌ای استفاده می‌شود، مانند شیشه روشنایی، بطری‌های شیشه‌ای، لوازم آرایشی و بهداشتی و ظروف غذاخوری شیشه‌ای روزانه و گاهاً شیشه‌های ساختمانی است. سری ۵۰۰۰ دارای ویژگی رنگ متنوع و کیفیت پایدار، براقیت بالا، مقاومت شیمیایی عالی در برابر اسید و قلیا، و قدرت پوشش قوی می‌باشد و استفاده می‌شود. این سری محصولات به طور عمده از طریق چاپ سیلک اسکرین و به روش غیر مستقیم بر روی شیشه اعمال می‌شوند.

رنگ‌های سرامیکی دکوراتیو - سری ۶۰۰۰ رنگ‌های سرامیکی دکوراتیو با پخت بالا مخصوص چینی آلات

سری ۶۰۰۰ از سری لعاب‌های سرامیکی دارای دمای پخت c° 750-850 می‌باشد که عمدتا در تزئین ظروف سرامیکی وچینی آلات روزانه استفاده می‌شود. این سری از محصول دارای ویژگی‌هایی مانند رنگ‌های غنی و براق با مقاومت بالا در برابر خوردگی و همچنین در برابر مواد شیمیایی می‌باشد. این سری محصولات در فام‌های متنوع قابل ارائه می‌باشد و به طور عمده از طریق چاپ سیلک اسکرین و به روش غیر مستقیم بر روی چینی آلات و سرامیک آلات اعمال می‌شوند.

رنگ‌های شفاف دکوراتیو -سری-Industrial (Transparent) TR۱۰۰۰ series

دمای پخت: C°۵۵۰ ~ 500 
سری TR مجموعه‌ای از رنگ‌های شیشه‌ای شفاف هستند که به طور عمده برای تزئین صنایع دستی از جنس شیشه، حباب‌ها و لوسترهای شیشه‌ای، ظروف شیشه‌ای و غیره استفاده می‌شود. این محصول در رنگ‌های متنوع قابل ارائه می‌باشد و دارای مقاومت خوب و براقیت خوبی هستند.

عضویت در خبرنامه

  گروه تولیدی مهندسی آبنوس دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی  جهت کاربرد در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی ، ماشین سازی، ساختمان سازی، شیشه سکوریت، عکس برگردان و... می باشد. گروه تولیدی مهندسی آبنوس، گروهی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خویش قرار داده است و تعهد گروه به درستکاری و ارائه محصولاتی با بالا‌ترین کیفیت زیر بنای موفقیتش می‌باشد.  این مجموعه پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، تولید کلیه پوشش‌ها و توسعه فرآیندهای نوین خود را با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید.

دفتر تهران
آدرس: خیابان شهید باهنر، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمی، ساختمان329، طبقه چهارم،واحد21 شرقی
تلفکس:8-26854005(021)

دفتر مشهد
آدرس: مشهد، میدان جانباز، ساختمان پاژ،  طبقه 7، واحد C11

کارخانه خرمدشت
آدرس: بزرگراه پردیس - شهرک صنعتی خرمدشت 
تلفن: 36-35-76218734(021)

ایمیل

info@abnoosgroup.com
 

© تمامی حقوق برای شرکت گروه آبنوس محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک