bullet محصولات bullet پوشش های صنعتی bullet رنگ پلی اورتان
رنگ پلی اورتان
abnoosresin

مشخصات فنی: رنگ لایه رویه پلی اورتان به عنوان لایه نهایی بر روی سطوح فلزی، آستری های اپوکسی و سطوح چوبی به شکل دو جزئی ارائه و مورد مصرف قرار می گیرد. رنگ رویه پلی اورتان در برابر عوامل مختلف جوی از قبیل آب، نور، خورشید، محیط های اسیدی و قلیایی، روغن ها، چربی ها و مواد پاک کننده شیمیایی و سایر عواملی که باعث خوردگی می شوند بسیار مقاوم است. از ویژگی های مهم رنگ های پلی اورتان، مقاومت و پایداری در مقابل تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید می باشد. همچنین هنگامی که به عنوان لایه نهایی بر روی آستری های اپوکسی مورد استفاده قرار می گیرد از ایجاد حالت گچی شدن جلوگیری می نماید. این رنگ در محیط هایی که به لحاظ شرایط جغرافیایی شدت خوردگی زیاد می باشد و یا مساله محافظت از حساسیت زیادی برخوردار است، کاربد فراوانی دارد. این رنگ عمدتاً در بنادر، اسکله ها، سازه های بندری، جدار خارجی تانک ها و مخازن، سکو های خارجی از آب دریا، سازه ها و لوله ها، صنایع شیمیایی، تاسیسات پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاه ها و تاسیسات هسته ای کاربرد فراوان دارد.

نحوه مصرف:
• وسایل و ابزار رنگ آمیزی را قبل از استفاده به دقت شستشو دهید.
• اجزاء رنگ را بطور یکنواخت با میکسر بهم بزنید.
• طبق دستورالعمل نصب شده بر روی ظروف بسته بندی رنگ، جزء اول (رنگ پلی اورتان) را با جزء دوم ( سخت کننده) به تدریج مخلوط نموده و کاملاً بهم می زنیم. سپس بعد از گذشت 30 دقیقه تینر مخصوص رنگ پلی اورتان را به آن افزوده، رنگ را مورد استفاده قرار می دهیم. توجه شود که پس از مخلوط کردن رنگ، هاردنر و تینر اپوکسی، در حرارت 20 درجه سانتیگراد، رنگ آماده تا قبل از 8 ساعت مورد استفاده قرار گیرد.
• سطح مورد نیاز باید عاری از هرگونه گرد وغبار، زنگ زدگی، چربی و رطوبت باشد.
• کلیه وسایل و ابزار رنگ آمیزی باید پس از استفاده در پایان هر روز کاری با تینر شستشو شوند.

عضویت در خبرنامه

  گروه تولیدی مهندسی آبنوس دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی  جهت کاربرد در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی ، ماشین سازی، ساختمان سازی، شیشه سکوریت، عکس برگردان و... می باشد. گروه تولیدی مهندسی آبنوس، گروهی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خویش قرار داده است و تعهد گروه به درستکاری و ارائه محصولاتی با بالا‌ترین کیفیت زیر بنای موفقیتش می‌باشد.  این مجموعه پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، تولید کلیه پوشش‌ها و توسعه فرآیندهای نوین خود را با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید.

دفتر تهران
آدرس: خیابان شهید باهنر، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمی، ساختمان329، طبقه چهارم،واحد21 شرقی
تلفکس:8-26854005(021)

دفتر مشهد
آدرس: مشهد، میدان جانباز، ساختمان پاژ،  طبقه 7، واحد C11

کارخانه خرمدشت
آدرس: بزرگراه پردیس - شهرک صنعتی خرمدشت 
تلفن: 36-35-76218734(021)

ایمیل

info@abnoosgroup.com
 

© تمامی حقوق برای شرکت گروه آبنوس محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک